vsro

Origin PC’den Tesla Model S içerisinde bilgisayar kasası

DELİLERLEDANS

Kurt Aç Kalır Ama Köpekleşmez
Moderator
ELİTE
28 Nis 2020
55
1
8
Origin PC’den Tesla Model S içerisinde bilgisayar kasası


Bir süre önce Corsair markası altında faaliyet göstermeye başlayan Origin PC, ilginç bir projeyi gerçek hayata aktarıyor. Çocuklar için hazırlanan akülü Tesla Model S içerisinde yerleştirilmiş bilgisayar kasası satışa çıkıyor.

The Ludicrous PC özellikleri ve fiyatı
The Ludicrous PC orijinalinde YouTuber Marques Brownlee için yeni stüdyosuna kutlama minvalinde hazırlanmıştı. Radio Flyer Tesla Model S aracına üst seviye bir bilgisayar sistemi entegre eden Origin PC ilginç bir işe imza atmıştı.

Satışa çıkan model de aynı konsepte sahip. Radio Flyer Tesla Model S aracının ön kaputuna RGB aydınlatmalı bilgisayar donanımı entegre edilmiş. Ayrıca akülü aracın yine sürüş mekanizmasının korunması sağlanmış.

Origin PC’den Tesla Model S içerisinde bilgisayar kasası


Kasa içerisinde ASRock X570 Phantom Gaming ITX/TB3 anakart, AMD Ryzen 9 3900X, NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti, 32 GB CORSAIR Dominator Platinum RGB (2x 16 GB), işletim sistemi için 2 TB CORSAIR Force Series Gen.4 PCIe MP600 NVMe M.2 SSD, 4 TB Samsung 860 PRO SSD, özel CORSAIR Hydro X Hard Line sıvı soğutma yer alıyor.

The Ludicrous PC modeli 13370$ fiyatı ile her eve girebilecek gibi durmuyor. Fiyata ABD içerisinde 7/24 saat telefonla servis desteği de dahil edilmiş.
 
Üst