vsro

SRO CLUB GRUBUMUZDA HER HAFTA 3 4 ADET REAL CEKILISIMIZ MEVCUTTUR SIZLERIDE BEKLERIZ

Cagman5259

New member
Üye
19 May 2020
2
0
1
📌Merhaba Silkroad Topluluğu, 🔹SRO CLUB WTS-WTB İtem Çar Alım-Satım Aramakta. Yardımcı Olur.Vede Ücretsiz 7/24 Aracılık Hizmetleri Sunar , böylece Tüm İşlemleriniz sorunsuz bir şekilde yapılır. ♦ Grub'da Çeşitli Aktivitelere Ödüllere Sahip Olmak İçin bu gurubun bir parçası olmak karşılıklı güven gerektirri sadece silkroad ile iligli alım satım ve silkroad hatalar m-bot s-bot oyun sorunları paylaşımları yapabilirsiniz alım satım harici server reklamı yorumlara server spammı ailevi küfür din ırk yapmak kesinlikle yasaktır. Server eklamı yapmak kesinlikle yasaktır.Bu türk gönderiler kesinlikle paylaşılmıyacaktır.Server karalama guild pay yardım vs silkroadın iğrenç yanlarını burada sergilemye çalışan ve algı oluşturuacak paylaşımlar kesinlikle onaylanmaz aksi taktirde taraflar uyarılarız 2.seferde uzaklaştırmöak zorunda kalırız herkesin huzurlu bi alım satım için böyle olması daha doğrudur BU LINKE TIKLAYARAK GRUBUMUZA KATILABILIR ITEM ALIS VERIS VE CEKILISLERIMIZE KATILABILIR SORUNLARINIZI PAYLASIP DAHA HIZLI COZUM ALABILIRSINIZ SRO CLUB COMMUNITY TICARET VE SOHBET GRUBU

Ekli dosyalar