vsro

Vsro Launcher Editör

PrinceOfPersia

Member
Moderator
9 Nis 2020
46
21
8
35


[Gıf Alıntıdır]


Merhaba,bugün sizlerle launcher editör programını paylaşacağım.Bu program sayesinde bir launcher tasarladığınızda sources kodlarını kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
Rar içerisinde bir program daha mevcut (Dat Bmp Converter ) o program sayesinde launcher dosyalarının uzantısı olan .dat uzantılı dosyaları açmak için .bmp ye çeviriyoruz.

Launcher Editör Nasıl Kullanılır ?
Launcher editör programını açmak için programın olduğu dosya içerisinde mediapk2>launcher klasöründeki refsources.txt bulunmalıdır.(Eğer bulunmazsa hata alırsınız)

Dat Bmp Converter Nasıl Kullanılır ?
Çevirmek istediğiniz dosya ile program aynı yerde olmalıdır.Programı açıp converter dat to bmp veya converter bmp to dat yapabilirsiniz. (Program olmadan da çevirebilirsiniz eğer .dat uzantılı dosyanın uzantısını .bmp olarak değiştirirseniz aynı işlem olur )


VT


İNDİR
Şifre: www.oyunbil.com
34
 
Son düzenleme:

Aspect

Web Developer
Yönetici
Admin
30 Mar 2020
27
18
3
bu tarz paylaşımları Yeni kuracağım sistemle Artık Oraya direk indirme linki paylaşabileceksiniz :) hem daha toplu hemde direk ulaşılabilir olacak :)
 

Aspect

Web Developer
Yönetici
Admin
30 Mar 2020
27
18
3
Direkt siteye mı upload edeceğiz ?
Upload sitesine Yaptıgınız Upload linkini vererek paylaşım yapabileceksiniz. fakat sizin paylaştıgınız eklentıyı veya programı indirmek isteyen kişiler eklentinize veya programınıza tepki yani beğeni yapmadan indiremiyecek. ve ayrı olarak tüm programlar kendi kategorisinde yer alacağı için karşılıklık olmayacak. ve o kategorinin forum sayfasında otomatik konunuz dahi açılacak :)
 

NaXSobi

Member
Moderator
Sroloob
8 Nis 2020
77
47
18
Rica etsem programdan görsel ekleyebilir misiniz? piyasa 2 3 tane launcher editör var bi tanesi hariç hemen hemen hepsi çöp hangisi olduğunu görürüz maksat.
 
Üst