vsro

WWE 2K Battlegrounds tanıtıldı

HYDRA

New member
Moderator
19 Nis 2020
11
1
3
2k-games-wwe-2k-battlegrounds-oyununu-tanitti-main.jpg

2K Games, yaptığı açıklamayla WWE oyun ailesiyle ilgili gelecek planlarını oyun severlerle paylaştı. Yayınlanan bu mektupta arcade tarzı aksiyona sahip WWE Battlegrounds için de bazı detaylar paylaşıldı. Oyunla ilgili ilk fragman da yayınlandı.



Geçtiğimiz hafta 2K Games 2020 yılında yeni WWE oyununun tanıtılmayacağını açıklamıştı. Şirket bugün gerçekleştirdiği duyurusunda arcade tarzındaki yeni oyunu WWE 2K Battlegrounds için tanıtım videosu yayınladı. İlk fragmanı yayınlanan oyun, oynanış stili ve grafikleri dolayısıyla serinin oyuncularından büyük tepki topladı.



WWE 2K Battlegrounds için ilk fragman



WWE 2K Battlegrounds
, World War Z ve NBA 2K Playgrounds oyunlarını geliştiren Saber Interactive tarafından geliştirilecek. Oyunun ilk tanıtım videosu da yayınlandıktan kısa bir süre sonra 100 bin izlenmeyi geçti. Oyuncuların bir kısmı ise klasik WWE oyunlarından uzak buldukları bu yeni oyunu şimdiden eleştiri yağmuruna tuttu.



Efsaneleşmiş güreşçilerin bulunacağı oyun, 2K Games açıklamasına göre bir güreş simülasyonundan ziyade sosyal bir arcade oyunu olacak. Ayrıca şirket, WWE 2K20 lansmanından beri yayınladığı beş büyük güncellemenin oyunun aktif kalması için yeterli olduğunu açık bir şekilde ifade etti. WWE 2K19 için ise söz verildiği üzere sunucular bir süre daha aktif kalacak.



WWE 2K20 oyunu için bazı olumsuz geribildirimler alan şirket, bu defa oyuncuların karşısına daha düzgün bir oyun ile çıkmak için ek süre istedi. Serinin bir sonraki oyunu bu yıl yayınlanmayacak, bunun yerine geliştirme sürecini uzatan şirket oyuncuların karşısına daha iyi bir oyun ile çıkmayı hedefliyor. WWE 2K Battlegrounds’ın da bu yılın sonbaharında çıkış yapması bekleniyor.
 
Üst