vsro

Yeni verilerde PUBG Mobile’ın tahtı sarsılıyor!

Sapphire

New member
Moderator
8 Nis 2020
19
15
3
Şubat-ayi-en-cok-indirilen-mobil-oyunlar-Şubat-ayi-en-cok-gelir-getiren-mobil-oyunlar.jpg


PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile oyunculara birkaç yeni şey geliyor olacak. Tencent’ın yeni güncellemeyi 24 Nisan 2020 tarihinde oyunseverlere sunması bekleniyordu ancak yapılan yeni bir duyuruya göre 7 Mayıs tarihi işaret ediliyor. Nisan ayının başlarında 0.18.0 güncellemesinin betasında bazı bilgiler ortaya çıkmış ve Miramar 2.0 haritasının yer aldığı görülmüştü. Bunların yanında güncelleme yayımlanmadan önce oyuna gelecek yeni özellikler ile ilgili bazı tahminler bulunuyor, gelin onların ne olduğuna bir bakalım.

Şubat ayı en çok indirilen mobil oyunlar

Şubat-ayi-en-cok-indirilen-mobil-oyunlar-Şubat-ayi-en-cok-gelir-getiren-mobil-oyunlar-01.png

Yayımlanan verilerde indirmeler söz konusu olduğunda liderlik koltuğuna, Woodturning oturuyor. Onu ikinci sırada Hunter Assassin takip ederken, Draw Climber üçüncü sırada yer alıyor. Dördüncü sırada Brain Out yer alırken PUBG Mobile beşinci sıraya gerilemiş durumda.

Bu rakamlar Şubat ayı dünya çapında en çok indirilen mobil oyunları işaret ediyordu. App Store tarafına gelindiğinde PUBG Mobile sekizinci sıraya kadar düşmüş durumda. Google Play Store’da ise PUBG Mobile yedinci sıradan listeye giriş yapıyor.

Şubat ayı en çok gelir getiren mobil oyunlar


Şubat-ayi-en-cok-indirilen-mobil-oyunlar-Şubat-ayi-en-cok-gelir-getiren-mobil-oyunlar-02.png

Şubat ayı en çok gelir getiren mobil oyunlar da belli oldu. Bu kapsamda dünya çapında en çok gelir getiren mobil oyunlar geçen ay da listenin üst kısmında yer alan PUBG Mobile ve Honor of Kings oluyor. App Store tarafında ise PUBG Mobile en çok gelir getiren oyun olurken, Google Play Store tarafında birincilik tahtı Monster Strike’a ait.

Call of Duty ve PUBG Mobile için alternatif olarak görülen Garena Free Fire ise Google Play Store ‘da en çok gelir getiren dokuzuncu oyun olarak sıralanmış durumda.


 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst