OYUNBİLİ’TANIYIN

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?
Merhaba SilkRoad severler. En fantastik MMORPG oyunlar arasında SilkRoad’ın ilk sıralarda yer aldığı konusunda hepimiz hemfikirizdir. Yıllardır devam eden bu süreçte en çok gelişenlerde SilkRoad sunucularıydı. 2013 yılından buyana silkroad geliştiriciliği ve bir çok dalında yerimizi aldık Ayrıca binlerce kişinin vsro ya olan hayallerini gerçekleştirdik ve geliştirmekten asla vaz geçmedik her konuda ne olursa olsun müşterilerimize hem oyun hakkında bilgilendirme hem de oyun dışında reklam oyun Silkroad altyapı konusunda eğitimler verdik.

Hedefimiz!
Önceliğimiz; müşterilerimiz bizden bahsederken onları güler yüz ile görmektir. Bu hedefimizi gerçekleştirdiğimiz sürece hiçbir hedefimizin gerçekleşmeme durumunun olmayacağı kanısındayız.

Hizmetlerimiz;
Firmamız "Oyunbil Sunucum İnternet Ve Bilişim Hizmetleri" adıyla kurulmuş ve şuan Silkroad Kurulumu, VPS/VDS Sunucu, Dedicated Sunucu, Hosting Çözümleri, Web Sitesi hizmetleriyle faaliyetine devam etmektedir Oyunbil Sunucum olarak önceliğimiz, müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Müşterilerimize Oyunbil SUNUCUM güvencesiyle en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin Güvenli, mutlu ve keyifli bir hizmet almaları için var gücümüzle çalışıyoruz Kesintisiz internet, güçlü altyapı ve en son teknoloji makine parkının bulunduğu network operasyon merkezi, veri merkezi ve dünya geneline yayılmış olan erişim noktalarına sahip olan Oyunbil SUNUCUM, uzman danışman ve teknik kadrosu sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yüksek performanslı, güvenilir sunucu hizmetleri sunmaktadır

Oyunbil Sİzlere Neler Sunar?
Silkroad kurulum hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ayarlanmakta ve bire bir istediğiniz editler("özellikler") eklenip anahtar teslim sizlere sunulmaktadır Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("Domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows Hosting") ve Sunucu Kiralama hizmetlerini kapsamaktadır İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve Veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü Flash, Activex ve Ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama motorları için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama motorları kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

Bunun Yanı Sıra?
Grafik Tasarım Vsro Form Sayfası Hazır Database Satışları Event Satışları Gibi Bir Çok Alanda Hizmet Vermekteyiz
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Oyunbil Sunuzu Hiz.